KOŁA NAUKOWE

Psychologiczne Studenckie Koło Naukowe PSYCHE

Psychologiczne SKN PSYCHE zostało założone w 2019 roku i działa w ramach Zakładu Psychologii i Komunikacji Medycznej. Opiekunem Koła jest dr n. o zdr. Magdalena Łazarewicz. Działania odbywające się w ramach Koła mają na celu szerzenie wiedzy psychologicznej wśród przyszłych pracowników zawodów medycznych, zwiększanie świadomości zdrowotnej z zakresu zdrowia psychicznego oraz promocję zdrowia i dobrostanu psychicznego wśród studentów i pracowników WUM. Obecnie Koło realizuje trzy projekty:

• Medical Students United - działalność na rzecz integracji społeczności akademickiej WUM
  • Happiness by PSYCHE -  promocja zdrowia i dobrostanu psychicznego wśród studentów i pracowników WUM, w tym organizacji Dni Świadomości Zdrowia Psychicznego
  • PSYCHE science - badania z zakresu psychologii medycznej, psychologii zdrowia, medycyny stylu życia.

Na spotkania zapraszani są wszyscy studenci zainteresowani powyższą tematyką. Koło prowadzone jest w języku angielskim.