Uniwersytecka Poradnia Psychologiczna

Uniwersytecka Poradnia Psychologiczna WUM założona została w styczniu 2014. Początkowo usługi Poradni dostępne były tylko dla studentów Oddziału Nauczania w Języku Angielskim (English Division – ED). Dzięki wsparciu Władz Uczelni oraz Fundacji na Rzecz Rozwoju WUM od 1 marca 2018 roku bezpłatna pomoc psychologiczna w ramach Poradni dostępna jest dla wszystkich studentów WUM.

Oferta Poradni obejmuje poradnictwo i interwencje psychologiczne, coaching, psychoedukację, trening biofeedback nakierowany na zwiększenie efektywności radzenia sobie ze stresem i konsultacje seksuologiczne. W celu umożliwienia dostępności do Poradni jak największej liczbie studentów, w poradni stosowane są głównie krótkie interwencje psychoterapeutyczne realizowane w trakcie trzech spotkań. Istnieje także możliwość ponowienia cyklu sesji w przyszłości.

Studentom WUM przebywającym na stypendiach wyjazdowych oferujemy także konsultacje online za pośrednictwem komunikatorów typu Skype’a, Facetime.

Uniwersytecka Poradnia Psychologiczna WUM mieści się na ul. Litewskiej 14.

Więcej informacji o Poradni i zapisach: www.upp.wum.edu.pl