Spotkanie z profesorem Takanori Shibata, twórcą robotów PARO

W najbliższy poniedziałek obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego. A już dziś zapraszamy na spotkanie z Profesorem Takanori Shibata z National Institute of Advanced Industrial Science and Technology, twórcą terapeutycznych robotów PARO.

Spotkanie organizowane jest przez dr Magdalenę Łazarewicz ze Studium Psychologii Zdrowia WUM, koordynatorkę Uniwersyteckiej Poradni Psychologicznej CM-WUM, na ul. Litewskiej 14, pok. 102 (czwartek 7.10 godz. 16.30).

Spotkanie będzie miało charakter warsztatowy – wspólne z Profesorem Shibata będziemy poszukiwać optymalnych zastosowań dla fok PARO na WUM – zarówno w kontekście klinicznym jak i poza klinicznym. Językiem przewodnim spotkania będzie język angielski.

Serdecznie zapraszamy.